wedding day

Komlepsowa obsługa wesel i ślubów

wedding day

Komlepsowa obsługa wesel i ślubów

wedding day

Komlepsowa obsługa wesel i ślubów

we

Foto-Wideo Bielsko-Biała

Przyłożyliśmy wszelkich starań aby nasz eksluzywna oferta była dostosowana do szerokiego zakresu par młodych. Sprawdź naszą ofertę i cennik a jesteśmy pewni że znajdziecie coś dla Was.
A jeśli nawet nie - to koniecznie skontaktujcie się nami a wpólnymi siłami skroimy coś specjalnie pod Was

 


 

cennik

Transparentność działania

 

Przy podpisywaniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 10% od kwoty cennikowej. Wyjaśniam Wam punkt po punkcie czego dotyczą warunki umowy, tak aby nie pozostawić najmniejszych wątpliwości i pola do niedomówień.

 

Podczas wesela, pleneru nie rozmawiamy o pieniądzach. Rozliczenie następuje dopiero w momencie przekazania Wam materiału. Oczywiście zawsze jest to potwierdzone paragonem fiskalnym lub fakturą.

 

Do kwoty cennikowej zostaje dodana kwota wynikająca z przejechanych kilometrów. Liczona jest ona:
Sumaryczna ilość przejechanych kilometrów (ślub+wesele+plener) minus 50 (bo do 50 kilometrów jeździmy gratis dopiero wszystko co powyżej jest przez Was dopłacane) x 1zł = kwota dopłaty

 

Cennik do pobrania

 

Cena czyni cuda

Obsługujemy rocznie kilkadziesiąt wesel dzięki temu możemy pozwolić sobie na atrakcyjną cenę, która zapewnia nam ciągłość pracy nietylko w sezonie ale i poza nim.

Mniejszy pakiet w żadnym wypadku nie ciągnie za sobą spadku jakości czy też mniejszego zaangażowania z naszej strony jest on poprostu mocniej ograniczony o czas czy dodadki takie jak plener, fotoksiążka czy obrazy na płótnie.